Peugeot 2008
1.2 PureTech Allure Navi|Pano|Clima|Trekhaak|Cruise|PDC|D-riem v.v. in 2022|N.A.P|APK tot 11-2026
Direct kopen, basisprijs: € 6.443,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.443,-
LEASEPRIJS: € 106,19 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.288,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure Navi|Pano|Clima|Trekhaak|Cruise|PDC|D-riem v.v. in 2022|N.A.P|APK tot 11-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 januari 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 115.056 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 106,19 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.443,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HV-897-L |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 591 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.656 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.270 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" LMV Hydre Gris Dilium
- panoramadak
- Vernis metaallak
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- Peugeot Connect NAV
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- Climate control
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Trekhaak
- 2 Sleutels
- Airco
- Climate Control
- Cruise Control
- Dealer Onderhouden
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Pack Premium Plus
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges